İMPLANT

ANTALYA

Eksik dişleriniz mi var ve insan içine çıkmaktan çekiniyor musunuz? Eksik dişleriniz yüzünden yüzünüz bitkin ya da yaşlı ,yanaklarınız çökmüş mü görünüyor?Güzel bir gülümsemeye sahip olmak günümüz dünyasında esastır ve gülümsemeniz istediğiniz gibi değilse kendinize güven duymak zordur.Bu nedenle Antalya diş hekimlerinden Doktor İsmail ve Pergedent çalışanları ,hastalarına dental implant hizmeti sunmaktan mutluluk duyar. Üstelik sadece ilk ziyaretinizde dental implantınıza sahip olabilir siniz.
“Dental İmplantın avantajları nelerdir? Diş implantları, eksik bir dişi diğer sağlam dişlere dokunmadan değiştirmenin en iyi yoludur.


Bir diş implantı, protez bir dişi, cerrahi olarak dişlerin eksik olduğu çene kemiğine yerleştirilen küçük bir titanyum direğine bağlayan bir diş restoratif işlemdir.Çene kemiğine biyolojik olarak sabitlenen implantlar ,kalıcılığı sebebiyle titanyum ya da kalsiyum tabanlı tercih edilir. Her iki implantta uygunluk ve adaptasyon sağlar.

Dayanak (abutment) güvenli bir temeli oluşturmak için diş etine yerleştirilir, diş implantınızın üst kısmı ise doğal görünümlü yeni bir diş sağlayan seramik bir taçdır. Uzmanımız kanamanın ve ağrının çok az olduğu kolay drill yöntemi kullanmaktadır. Hastanın kemik yapısına göre uygulanacak implant uzman hekimimiz tarafından seçilir.