Yeni yıla özel tüm hizmetlerde Ocak ayı boyunca %10 indirim
Previous
Next

PERGEDENT'E

HEDEFİMİZ

Mutlu hastalar ve ömür boyu gülümseme. Aradığınız diş tedavisi: Güvenli, konforlu, uygun fiyatlı ve uzun süreli bir gülümseme! En güncel cihazlarla acısız ve ağrısız  tedavisi alacaksınız. Ayrıca profesyonel ekibimizle güvenli ellerde olacaksınız.

HAKKIMIZDA

Önceliğimiz tüm hastalarımız için rahat ve dinlendirici bir ortamda kişiselleştirilmiş kaliteli diş hekimliği sunmaktır. Perge dental klinik acısız ve ağrısız diş uygulamalarında son derece iddialıdır.Tamamen son teknoloji diş cihazları ve ekipmanları kullanılmaktadır.  2018 yılında Özel Perge Ağız ve Diş Sağlığı kliniğimizi kurarak, mutlu gülüşler ve sağlıklı dişler oluşturmak ilkesiyle yola çıkarak deneyimlerimizi büyük bir keyifle aktarıyoruz. Antalya’da biri şehir merkezinde, biri de Aksu da olmak üzere 2 adet diş kliniğimiz vardır. 

UYGULAMALAR

GENEL DİŞ HEKİMLİĞİ

Sağlıklı bir gülüş, herkesin sahip olması gereken kendinden emin bir gülümsemeyle ilgilidir.
DAHA FAZLA

KURONLAR VE KÖPRÜLER

Diş Kronları, çok fazla çürümesi olan veya orijinal gücünü ve şeklini çok fazla yitirmiş dişler için bir restorasyon şeklidir.
DAHA FAZLA

KANAL TEDAVİSİ

Acı, şişlik, hassasiyet, basınç, hepsi size bir kök kanalının düzensiz olduğunu söyleyebilecek işaretler.
DAHA FAZLA

KOZMETİK DİŞ HEKİMLİĞİ

Diş Kaplaması

Kaplamalar lekeli, yontulmuş, yamuk veya az aralıklı dişlerin görünümünü düzeltmeye yardımcı olabilir.
DAHA FAZLA

İMPLANT

Eksik dişleriniz mi var ve insan içine çıkmaktan çekiniyor musunuz? Eksik dişleriniz yüzünden yüzünüz bitkin ya da yaşlı ,yanaklarınız çökmüş mü görünüyor?
DAHA FAZLA

DİŞ KÖPRÜLERİ

Diş köprüleri, eksik dişleri kalıcı olarak değiştirmek için kullanılır.
DAHA FAZLA

DİŞ DOLGULARI

Diş dolguları, çürümüş, kırılmış veya hasar görmüş dişlerin emaye deliklerindeki boşlukları doldurmak için kullanılan yapay maddelerdir.
DAHA FAZLA

DİŞ BEYAZLATMA

Diş beyazlatma, gurur duyabileceğiniz kusursuz bir gülümsemeyi sağlamak için tasarlanan kozmetik diş hekimliği ile ilgili kapsamlı hizmet grubumuzun bir parçasıdır.
DAHA FAZLA
0
Yıllık Deneyim
0
Gülümseyen Müşteri
0
Mesleki Sertifika
0
Mutlu Takım Arkadaşı

EKİBİMİZ

Dt. Ragıp HAZAR

Dt. İsmail Hakkı GÜNAL

Dt. Birnur ŞEN

Dt. Muzaffer SERBEST

Özgen AKBAŞ

Zahide ERMİŞ

Ebru KOCABAŞ

Sevim AKGÖL

NEDEN sağlık turizmi

ANTALYA'DA sağlık turizmi

Diş tedavisi görürken, aynı zamanda Turquaz Akdeniz'in, güneş kumunun yanı sıra Antalya'daki dünyadaki saygın Mavi Bayrak Plajlarının tadını çıkaracaksınız.

5 yıldızlı deniz manzaralı otellerde konaklama imkanı. Ve şehir merkezine kolay erişim.En büyük Uluslararası Havalimanı'ndan biri olarak dünyanın dört bir yanından Antalya'ya seyahat etmek neredeyse mümkün. Bu, yılın herhangi bir zamanında yolculuğunuzu kolay ve konforlu hale getirecektir.